Slike LAMART Тенџере за тестенини LT 1206
Slike LAMART Тенџере за тестенини LT 1206

LAMART Тенџере за тестенини LT 1206

АНАНАС ШОП
1.990ДЕН

Боја:Сребрена

Информации за испорака

Опис на производот

Тенџере со капак со дупчиња, за тестенини
Висококвалитетен сад од нерѓосувачки челик
Брзо готвење на база на акумулирање на топлината
Масивно дно
Здраво и брзо готвење
Бакелитни дршки
Лесно цедење на тестенините благодарение на дупчињата во капакот
Пречник / литража:
– 24 cm / 5,8 l

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
9TCNFNI7PE

EAN /   код

EAN /   код
AN3AK5FOMB
1.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тенџере со капак со дупчиња, за тестенини
Висококвалитетен сад од нерѓосувачки челик
Брзо готвење на база на акумулирање на топлината
Масивно дно
Здраво и брзо готвење
Бакелитни дршки
Лесно цедење на тестенините благодарение на дупчињата во капакот
Пречник / литража:
– 24 cm / 5,8 l

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
9TCNFNI7PE

EAN /   код

EAN /   код
AN3AK5FOMB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.