Slike LAMART Вок тава LT 1197 OLIVE
Slike LAMART Вок тава LT 1197 OLIVE

LAMART Вок тава LT 1197 OLIVE

АНАНАС ШОП
1.420ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Тава изработена од многу издржлив алуминиум
Тавата има внатрешен камен слој кој е многу резистентен на гребење и загорување
Мека егрономска рачка
Масивно дно
Здраво и брзо готвење
Камениот слој е без употреба на PFOA (не емитува штетни супстанци кога ќе се загрее)
Отпорна на високи температури
Лесна за одржување и чистење
Пречник / литража: 28 cm

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
NOCNFBCVB4

EAN /   код

EAN /   код
ANGAK5FH66
1.420ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тава изработена од многу издржлив алуминиум
Тавата има внатрешен камен слој кој е многу резистентен на гребење и загорување
Мека егрономска рачка
Масивно дно
Здраво и брзо готвење
Камениот слој е без употреба на PFOA (не емитува штетни супстанци кога ќе се загрее)
Отпорна на високи температури
Лесна за одржување и чистење
Пречник / литража: 28 cm

Спецификации

Бренд
Lamart

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
NOCNFBCVB4

EAN /   код

EAN /   код
ANGAK5FH66
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.