0 thumbnail image for Лампиони Со Новогодишни Чорапчиња
1 thumbnail image for Лампиони Со Новогодишни Чорапчиња
2 thumbnail image for Лампиони Со Новогодишни Чорапчиња
Selected image for Лампиони Со Новогодишни Чорапчиња
Selected image for Лампиони Со Новогодишни Чорапчиња
Selected image for Лампиони Со Новогодишни Чорапчиња

Лампиони Со Новогодишни Чорапчиња

Muppet Kids
990ДЕН

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Опис на производот:

Чорапчињата се декорирани со новогодишни мотиви и се спакувани во украсен лампион
Во еден лампион има 3 пара чорапчиња
Лампионот ќе го дибиете по случаен избор на апликација и боја
Меки и еластични
Одговаарат на големина за новороденче
Со новогодишни дезени
Удобни за носење
Совршени за подарок.

4 Лампиони - 12 пара чорапчиња / 0-6 Месеци

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс
Големина
0-6

Ананас ID

Шифра на производот
A0DH04MWUP

EAN /   код

EAN /   код
43536220061933
990ДЕН

Опис на производот

Опис на производот:

Чорапчињата се декорирани со новогодишни мотиви и се спакувани во украсен лампион
Во еден лампион има 3 пара чорапчиња
Лампионот ќе го дибиете по случаен избор на апликација и боја
Меки и еластични
Одговаарат на големина за новороденче
Со новогодишни дезени
Удобни за носење
Совршени за подарок.

4 Лампиони - 12 пара чорапчиња / 0-6 Месеци

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс
Големина
0-6

Ананас ID

Шифра на производот
A0DH04MWUP

EAN /   код

EAN /   код
43536220061933
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.