Selected image for LAROCHE-POSAY Лосион 200ml effaclar

LAROCHE-POSAY Лосион 200ml effaclar

1.370 ДЕНЗаштеда 274 ДЕН
1.096ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Астрингентeн тонер со LHA за ексфолијација на мрсна и кожа склона кон акни за намалување на порите.

Спецификации

Бренд
LAROCHE-POSAY

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Ананас ID

Шифра на производот
FISEF3MVOC

EAN /   код

EAN /   код
3433422408159
1.370 ДЕНЗаштеда 274 ДЕН
1.096ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Астрингентeн тонер со LHA за ексфолијација на мрсна и кожа склона кон акни за намалување на порите.

Спецификации

Бренд
LAROCHE-POSAY

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Ананас ID

Шифра на производот
FISEF3MVOC

EAN /   код

EAN /   код
3433422408159
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.