Slike LAVAZZA Qualità Oro 250gr | Мелено
Slike LAVAZZA Qualità Oro 250gr | Мелено

LAVAZZA Qualità Oro 250gr | Мелено

E-Horeca
400ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

• Уникатна комбинација од 6 врсти на Арабика кафе зрно, едни од најдобрите во Централна и Јужна Америка, стручно обработена и совршено измешана.• Интензитет: 5

Спецификации

Бренд
Lavazza

Технички детали

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
BD7P3V7WLG

EAN /   код

EAN /   код
ANE0C2TYWE
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Уникатна комбинација од 6 врсти на Арабика кафе зрно, едни од најдобрите во Централна и Јужна Америка, стручно обработена и совршено измешана.• Интензитет: 5

Спецификации

Бренд
Lavazza

Технички детали

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
BD7P3V7WLG

EAN /   код

EAN /   код
ANE0C2TYWE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.