0 thumbnail image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари
1 thumbnail image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари
2 thumbnail image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари
3 thumbnail image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари
4 thumbnail image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари
5 thumbnail image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари
6 thumbnail image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари
Selected image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари
Selected image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари
Selected image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари
Selected image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари
Selected image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари
Selected image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари
Selected image for Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари

Lavor Ninja Plus 130 Машина за перење под притисок со чистач за двор, 130 бари

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
8.000 ДЕНЗаштеда 1.940 ДЕН
6.060ДЕН
Понудата важи од 09/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

  • ЈАКОСТ НА ВИСОК ПРИТИСОК: Машината за перење под притисок Lavor Ninja Plus 130, со својата моќна моќност од 130 бари, овозможува брзо и ефикасно отстранување на тврдоглавите наслаги и нечистотии од различни површини, оставајќи ги беспрекорно чисти. < /li>
  • ПОВЕЌЕНАМЕРНА УПОТРЕБА: Опремен со специјализирана четка за чистење на подот, овој уред е идеален за темелно чистење на подови од различни материјали, обезбедувајќи висока ефикасност на чистење и за надворешни и за внатрешни простори. li>
  • ПРИСТАВЛИВА МОЌНОСТ: Способноста да се прилагоди моќта на притисокот на водата според потребите за чистење го прави Lavor Ninja Plus 130 исклучително флексибилно решение, способно лесно да извршува широк спектар на задачи за чистење.< /li>
  • ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН: Благодарение на неговиот компактен и ергономски дизајн, како и количка со рачка за лесно маневрирање, оваа машина за перење под притисок овозможува лесно ракување и ефикасно чистење, дури и во тешко достапни места.
  • ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ: Со минимална потрошувачка на вода и енергија, Lavor Ninja Plus 130 обезбедува висок степен на ефикасност во чистењето, заштедувајќи ресурси и обезбедувајќи исклучителни резултати при чистењето.

 

Малката за перење под притисок Lavor Ninja Plus 130 е совршено решение за сите ваши потреби за чистење, без разлика дали се работи за домаќинство или деловен простор. Овој квалитетен уред комбинира напредна технологија со практичност, давајќи ви слобода брзо и лесно да ја отстраните нечистотијата од различни површини.

Со притисок на вода од 130 бари, нема дамка што може да му одолее на овој уред. Повеќенаменската употреба овозможува широк опсег на апликации, од чистење на бетон и плочки, до дрвени подови и надворешни површини.

Ергономскиот дизајн и количката со рачка го олеснуваат користењето на оваа машина за перење, што ви овозможува да чистите големи површини без напор. Прилагодливата моќност и разновидните додатоци, вклучително и млазницата за сапун и четката, ви даваат дополнителна контрола и флексибилност.

Не дозволувајте тврдоглавите дамки и нечистотија да ве забават. Со Lavor Ninja Plus 130, вашиот дом и двор секогаш ќе изгледаат беспрекорно чисти, без многу труд. Оваа моќна алатка за чистење не само што ви заштедува време и енергија, туку и ја штити животната средина благодарение на нејзината ефикасност.

Препуштете се на магијата на едноставното и брзото чистење со Lavor Ninja Plus 130 и уживајте во одлични резултати секој пат.

Спецификации

Бренд
LAVOR

Тежина и димензии

Тежина
9.05 kg
Тежина
2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Тип
Миење под притисок
Максимален притисок
130 bara
Максимална температура на водата
40 °
Максимален проток
420 l/h

Моќ

Моќ
1800 W

Други карактеристики

Други карактеристики
• Aluminijumska glava pumpe sa ugrađenim prelaznim ventilom • Sistem automatskog zaustavljanja • Prostor za odlaganje dodatne opreme • Tri klipa • Držač creva • Pištolj sa brzom vezom • Fiksna četka • Napon: 230 V ~ 50 Hz • Dužina kabla: 5 m • Dužina creva: 6 m • Masa: 9.3 kg • Dimenzije: ŠxVxD: 26 x 74 x 26 cm Dodaci: • Mlaznica za sapun • Mlaznica sa raspršivačem • Četka

Ананас ID

Шифра на производот
YEMD2UC484

EAN /   код

EAN /   код
8013298203437
8.000 ДЕНЗаштеда 1.940 ДЕН
6.060ДЕН
Понудата важи од 09/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

  • ЈАКОСТ НА ВИСОК ПРИТИСОК: Машината за перење под притисок Lavor Ninja Plus 130, со својата моќна моќност од 130 бари, овозможува брзо и ефикасно отстранување на тврдоглавите наслаги и нечистотии од различни површини, оставајќи ги беспрекорно чисти. < /li>
  • ПОВЕЌЕНАМЕРНА УПОТРЕБА: Опремен со специјализирана четка за чистење на подот, овој уред е идеален за темелно чистење на подови од различни материјали, обезбедувајќи висока ефикасност на чистење и за надворешни и за внатрешни простори. li>
  • ПРИСТАВЛИВА МОЌНОСТ: Способноста да се прилагоди моќта на притисокот на водата според потребите за чистење го прави Lavor Ninja Plus 130 исклучително флексибилно решение, способно лесно да извршува широк спектар на задачи за чистење.< /li>
  • ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН: Благодарение на неговиот компактен и ергономски дизајн, како и количка со рачка за лесно маневрирање, оваа машина за перење под притисок овозможува лесно ракување и ефикасно чистење, дури и во тешко достапни места.
  • ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ: Со минимална потрошувачка на вода и енергија, Lavor Ninja Plus 130 обезбедува висок степен на ефикасност во чистењето, заштедувајќи ресурси и обезбедувајќи исклучителни резултати при чистењето.

 

Малката за перење под притисок Lavor Ninja Plus 130 е совршено решение за сите ваши потреби за чистење, без разлика дали се работи за домаќинство или деловен простор. Овој квалитетен уред комбинира напредна технологија со практичност, давајќи ви слобода брзо и лесно да ја отстраните нечистотијата од различни површини.

Со притисок на вода од 130 бари, нема дамка што може да му одолее на овој уред. Повеќенаменската употреба овозможува широк опсег на апликации, од чистење на бетон и плочки, до дрвени подови и надворешни површини.

Ергономскиот дизајн и количката со рачка го олеснуваат користењето на оваа машина за перење, што ви овозможува да чистите големи површини без напор. Прилагодливата моќност и разновидните додатоци, вклучително и млазницата за сапун и четката, ви даваат дополнителна контрола и флексибилност.

Не дозволувајте тврдоглавите дамки и нечистотија да ве забават. Со Lavor Ninja Plus 130, вашиот дом и двор секогаш ќе изгледаат беспрекорно чисти, без многу труд. Оваа моќна алатка за чистење не само што ви заштедува време и енергија, туку и ја штити животната средина благодарение на нејзината ефикасност.

Препуштете се на магијата на едноставното и брзото чистење со Lavor Ninja Plus 130 и уживајте во одлични резултати секој пат.

Спецификации

Бренд
LAVOR

Тежина и димензии

Тежина
9.05 kg
Тежина
2 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Тип
Миење под притисок
Максимален притисок
130 bara
Максимална температура на водата
40 °
Максимален проток
420 l/h

Моќ

Моќ
1800 W

Други карактеристики

Други карактеристики
• Aluminijumska glava pumpe sa ugrađenim prelaznim ventilom • Sistem automatskog zaustavljanja • Prostor za odlaganje dodatne opreme • Tri klipa • Držač creva • Pištolj sa brzom vezom • Fiksna četka • Napon: 230 V ~ 50 Hz • Dužina kabla: 5 m • Dužina creva: 6 m • Masa: 9.3 kg • Dimenzije: ŠxVxD: 26 x 74 x 26 cm Dodaci: • Mlaznica za sapun • Mlaznica sa raspršivačem • Četka

Ананас ID

Шифра на производот
YEMD2UC484

EAN /   код

EAN /   код
8013298203437
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.