Selected image for Лажица за сладолед ек155-16

Лажица за сладолед ек155-16

Хомакс
100ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

Лажица за сладолед ек155-16

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
GH56VO1XXT

EAN /   код

EAN /   код
ANDL91SF45
100ДЕН

Опис на производот

Лажица за сладолед ек155-16

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
GH56VO1XXT

EAN /   код

EAN /   код
ANDL91SF45
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.