Selected image for Лажици дрвени ек423-5

Лажици дрвени ек423-5

Хомакс
155ДЕН

Боја:Крем

Опис на производот

Лажици дрвени ек423-5

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
DW076LLHKE

EAN /   код

EAN /   код
ANZ30C6H6D
155ДЕН

Опис на производот

Лажици дрвени ек423-5

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
DW076LLHKE

EAN /   код

EAN /   код
ANZ30C6H6D
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.