Selected image for Лажици дрвени ек423-7

Лажици дрвени ек423-7

Хомакс
260ДЕН

Боја:Крем

Опис на производот

Лажици дрвени ек423-7

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
0O076XE6WA

EAN /   код

EAN /   код
ANC40C63X7
260ДЕН

Опис на производот

Лажици дрвени ек423-7

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
0O076XE6WA

EAN /   код

EAN /   код
ANC40C63X7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.