Slike LEA Етерично масло еукалиптус/10ml
Slike LEA Етерично масло еукалиптус/10ml

LEA Етерично масло еукалиптус/10ml

Anni Farm
185ДЕН

Боја:Кафе

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
100% чисто есенцијално масло
Користење:
- помага во ублажување на проблемите со дишењето со отворање на дишните патишта
- ја ублажува болката во мускулите и зглобовите
- ја стимулира менталната активност
- ефект на намалување на стресот

Спецификации

Бренд
LEA

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
I9UMUR0EYF

EAN /   код

EAN /   код
5310125002731
185ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
100% чисто есенцијално масло
Користење:
- помага во ублажување на проблемите со дишењето со отворање на дишните патишта
- ја ублажува болката во мускулите и зглобовите
- ја стимулира менталната активност
- ефект на намалување на стресот

Спецификации

Бренд
LEA

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
I9UMUR0EYF

EAN /   код

EAN /   код
5310125002731
Понуди од други продавачи за истиот производ
LEA Етерично масло еукалиптус/10ml
LEA Етерично масло еукалиптус/10ml
165ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
LEA Етерично масло еукалиптус/10ml
LEA Етерично масло еукалиптус/10ml
165ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.