Slike LEA Сет од пет козметички производи hydra revitalizing
Slike LEA Сет од пет козметички производи hydra revitalizing

LEA Сет од пет козметички производи hydra revitalizing

Anni Farm
880ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики на производот: LEA Hydra Revitalizing Сет од пет козметички производи + подарок несесер Сетот содржи:
LEA Хидрантен дневен крем 50 ml x 1
Lea Крем со Q10,goji berry и Витамин Е 50 ml x 1
LEA Етерично масло од лимон 10 ml x 1
Глицерински крем 75 ml x 1
Гроздова маст 10 ml x 1
Подарок несесер “Hydra Revitalizing”

Спецификации

Бренд
LEA

Ананас ID

Шифра на производот
LOZ5C98FNP

EAN /   код

EAN /   код
5310125007569
880ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики на производот: LEA Hydra Revitalizing Сет од пет козметички производи + подарок несесер Сетот содржи:
LEA Хидрантен дневен крем 50 ml x 1
Lea Крем со Q10,goji berry и Витамин Е 50 ml x 1
LEA Етерично масло од лимон 10 ml x 1
Глицерински крем 75 ml x 1
Гроздова маст 10 ml x 1
Подарок несесер “Hydra Revitalizing”

Спецификации

Бренд
LEA

Ананас ID

Шифра на производот
LOZ5C98FNP

EAN /   код

EAN /   код
5310125007569

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.