Slike LEA Специјална крема против стареење 50ml
Slike LEA Специјална крема против стареење 50ml

LEA Специјална крема против стареење 50ml

Anni Farm
950ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Состав:
- Спречува појава на брчки
- Затегнува, со долготраен lift ефект
- Ја штити кожата од предвремено стареење
Употреба:
Се нанесува наутро и навечер
За сите типови на кожа
Пакување: 50ml

Спецификации

Бренд
LEA

Ананас ID

Шифра на производот
YQI6CLOVA1

EAN /   код

EAN /   код
5319990141040
950ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Состав:
- Спречува појава на брчки
- Затегнува, со долготраен lift ефект
- Ја штити кожата од предвремено стареење
Употреба:
Се нанесува наутро и навечер
За сите типови на кожа
Пакување: 50ml

Спецификации

Бренд
LEA

Ананас ID

Шифра на производот
YQI6CLOVA1

EAN /   код

EAN /   код
5319990141040
Понуди од други продавачи за истиот производ
LEA Специјална крема против стареење 50ml
LEA Специјална крема против стареење 50ml
332ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин
Понуди од други продавачи за истиот производ
LEA Специјална крема против стареење 50ml
LEA Специјална крема против стареење 50ml
332ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.