Selected image for Лед сијалица 15w 6500к

Лед сијалица 15w 6500к

100ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Лед сијалица 15w 6500к

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
PTI38BG438

EAN /   код

EAN /   код
ANBZHOZ8XT
100ДЕН

Опис на производот

Лед сијалица 15w 6500к

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
PTI38BG438

EAN /   код

EAN /   код
ANBZHOZ8XT
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.