Slike LEK-SANDOZ Ангал, спреј за уста, раствор
Slike LEK-SANDOZ Ангал, спреј за уста, раствор

LEK-SANDOZ Ангал, спреј за уста, раствор

Anni Farm
270ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Кутија, темно кафено стаклено шише со спреј пумпица со распрскувач. Шишето содржи 30 ml бистар, безбоен раствор со мирис на пеперминт и етанол, и вкус на ментол.
Ангал спрејот има двојно дејство бидејќи содржи две активни компоненти: антимикробно - за уништување на микроорганизмите во грлото и локално аналгетско. Поради тоа се користи за:
- локално олеснување на симптомите при инфекција или воспаление на грлото (отежнато голтање, дразнење).
Ангал спрејот не содржи сахароза и затоа може да се користи кај пациенти со дијабетес.

Спецификации

Бренд
LEK-SANDOZ

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
Q17NUHUP20

EAN /   код

EAN /   код
3838957902378
270ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Кутија, темно кафено стаклено шише со спреј пумпица со распрскувач. Шишето содржи 30 ml бистар, безбоен раствор со мирис на пеперминт и етанол, и вкус на ментол.
Ангал спрејот има двојно дејство бидејќи содржи две активни компоненти: антимикробно - за уништување на микроорганизмите во грлото и локално аналгетско. Поради тоа се користи за:
- локално олеснување на симптомите при инфекција или воспаление на грлото (отежнато голтање, дразнење).
Ангал спрејот не содржи сахароза и затоа може да се користи кај пациенти со дијабетес.

Спецификации

Бренд
LEK-SANDOZ

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
Q17NUHUP20

EAN /   код

EAN /   код
3838957902378

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.