Selected image for LEOV Бојлер високо монтажен 10l

LEOV Бојлер високо монтажен 10l

Бител
4.490 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 18/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

Волумен: 10L
Kазан: челичен лим
Монтажа: високо
Греач: 1,5 kw
Тежина: 7 kg
Димензии (ШxВxД): 410 х 290 х 255 mm
Гаранција: 24 месеци

Спецификации

Бренд
LEOV

Тежина и димензии

Тежина
7 kg
Тежина
7 kg
Ширина
25.5 mm
Длабочина
29 mm
Висина
41 mm

Карактеристики

категорија
Стандарден котел
Боја на производот
Бела
Капацитет на резервоарот за вода
10 L
Материјал за резервоар за вода
Челичен лим
Начин на монтирање
Високомонтажен

Ананас ID

Шифра на производот
OXL4HSVW9K

EAN /   код

EAN /   код
5319990004024
4.490 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 18/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Волумен: 10L
Kазан: челичен лим
Монтажа: високо
Греач: 1,5 kw
Тежина: 7 kg
Димензии (ШxВxД): 410 х 290 х 255 mm
Гаранција: 24 месеци

Спецификации

Бренд
LEOV

Тежина и димензии

Тежина
7 kg
Тежина
7 kg
Ширина
25.5 mm
Длабочина
29 mm
Висина
41 mm

Карактеристики

категорија
Стандарден котел
Боја на производот
Бела
Капацитет на резервоарот за вода
10 L
Материјал за резервоар за вода
Челичен лим
Начин на монтирање
Високомонтажен

Ананас ID

Шифра на производот
OXL4HSVW9K

EAN /   код

EAN /   код
5319990004024
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.