Slike LG Машина за перење  F2J3WN3WE
Slike LG Машина за перење  F2J3WN3WE

LG Машина за перење F2J3WN3WE

Нептун
24.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Машина за перење
• 6 motion
• Direct Drive ™ Inverter
• Smart Diagnosis
• Полнење:фронтално
• Енергетска класа:E
• Капацитет:6.5kg
• Вртежи:1200 врт./min
• Одложен почеток (3-19h)
• Индикатор за време на перење
• Потрошувачка на енергија по циклус:77kWh
• Ниво на бучава:74dB
• Димензии:85x60x44cm

Спецификации

Бренд
LG

Карактеристики

Тип на вчитување
Фронтално
Боја на производот
Бела
Капацитет на барабанот
6.5 kg
Технологија на инвертер
Не

Ананас ID

Шифра на производот
TURESPEAGR

EAN /   код

EAN /   код
8806091571809
24.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Машина за перење
• 6 motion
• Direct Drive ™ Inverter
• Smart Diagnosis
• Полнење:фронтално
• Енергетска класа:E
• Капацитет:6.5kg
• Вртежи:1200 врт./min
• Одложен почеток (3-19h)
• Индикатор за време на перење
• Потрошувачка на енергија по циклус:77kWh
• Ниво на бучава:74dB
• Димензии:85x60x44cm

Спецификации

Бренд
LG

Карактеристики

Тип на вчитување
Фронтално
Боја на производот
Бела
Капацитет на барабанот
6.5 kg
Технологија на инвертер
Не

Ананас ID

Шифра на производот
TURESPEAGR

EAN /   код

EAN /   код
8806091571809

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.