Slike LG Машина за перење lg f4 j3 tn3we
Slike LG Машина за перење lg f4 j3 tn3we

LG Машина за перење lg f4 j3 tn3we

Нептун
27.999 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
24.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

•DIRECT DRIVE инвертер мотор
•Капацитет:8kg перење
•Вртежи:1400 врт./min
•Ниво на бучење:53/75 dB
•Димензии:85x60x55cm

Спецификации

Бренд
LG

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
LAMCOUJZ5E

EAN /   код

EAN /   код
8806091022448
27.999 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
24.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

•DIRECT DRIVE инвертер мотор
•Капацитет:8kg перење
•Вртежи:1400 врт./min
•Ниво на бучење:53/75 dB
•Димензии:85x60x55cm

Спецификации

Бренд
LG

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
LAMCOUJZ5E

EAN /   код

EAN /   код
8806091022448

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.