Slike LG Машина за перење lg f4 j3 ts4we
Slike LG Машина за перење lg f4 j3 ts4we

LG Машина за перење lg f4 j3 ts4we

Нептун
27.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Машина за перење
Полнење: фронтално
6 MOTION технологија
Smart Diagnosis™
DIRECTDRIVE мотор
LED дисплеј
Индикатор за завршен програм
Енергетска класа:D
Direct driveInverter мотор
Капацитет:8kg перење
Вртежи:1400 врт./min
Програми:10 + 9 додатни опции
Одложен старт:3 - 19 часови
Ниво на бучење:53/75 dB
Димензии:85x60x55cm

Спецификации

Бренд
LG

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
8X8CO9TQDC

EAN /   код

EAN /   код
8806091573377
27.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Машина за перење
Полнење: фронтално
6 MOTION технологија
Smart Diagnosis™
DIRECTDRIVE мотор
LED дисплеј
Индикатор за завршен програм
Енергетска класа:D
Direct driveInverter мотор
Капацитет:8kg перење
Вртежи:1400 врт./min
Програми:10 + 9 додатни опции
Одложен старт:3 - 19 часови
Ниво на бучење:53/75 dB
Димензии:85x60x55cm

Спецификации

Бренд
LG

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
8X8CO9TQDC

EAN /   код

EAN /   код
8806091573377
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.