0 thumbnail image for LIBERTA Хранилка MIA zig zag
1 thumbnail image for LIBERTA Хранилка MIA zig zag
2 thumbnail image for LIBERTA Хранилка MIA zig zag
Selected image for LIBERTA Хранилка MIA zig zag
Selected image for LIBERTA Хранилка MIA zig zag
Selected image for LIBERTA Хранилка MIA zig zag

LIBERTA Хранилка MIA zig zag

Либерта
5.290 ДЕНЗаштеда 1.708 ДЕН
3.582ДЕН
Понудата важи од 14/04/2024 до 13/05/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Во согласност со EN14988:2006 + A1:2012
Наслонот може да се постави во 3 позиции.
Потпирач за нозе.
Послужавникот може да се прилагоди во 3 позиции и содржи 2 послужавника со држач за чаша.
Цврста преграда штитник помеѓу нозете и безбедносен појас во 5 точки.
Послужавникот може да се прикачи на задниот дел од хранилката.
Голем послужавник за храна кој може да се отстрани и да се постави хранилката на вашата трпезариска маса, со што ќе овозможите вашето дете да ве придружува за време на оброците.
Седиштето може да се постави во 6 позиции по висина
Многу лесно може да се трансформира во удобно ниско столче.
Се склопува исклучително лесно со помош на 2 копчиња од двете страни.
Задните тркалца со кочници гарантираат безбедност.
Навлаката може да се отстрани и да се пере одделно.
Склопена зафаќа многу мал простор.
Пакувањето овозможува заштеда на простор за 48% споредено со обичните столчиња за хранење.
Практично, отстранливо ПВЦ обложено седиште, висинск прилагодливо со 6 позиции, за да можете лесно да го храните бебето
2 делен отстранлив послужавник со 3 позиции за секоја фаза од растот на бебето
Лежечка положба во 3 позиции.
Заштитна лента во 5 позиции
Сертигикат EN 1498
Склопена големина: В: 103см. Ш: 59см. Д: 85см.
Преклопена Големина: В: 94см. Ш: 54см. Д: 40см.
Димензии: В: 66см. Ш: 27,5см. Д: 5105см.
Највисока положба на седиштето: 65см.
Најниска положба на седиштето: 43см.
Највисока позиција на фиоката: 87см.
Најниска позиција на фиоката: 65см.

Спецификации

Бренд
LIBERTA

Тежина и димензии

Тежина
7.14 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
30UVDOG0RH

EAN /   код

EAN /   код
ANAO4QCE1V
5.290 ДЕНЗаштеда 1.708 ДЕН
3.582ДЕН
Понудата важи од 14/04/2024 до 13/05/2024

Опис на производот

Во согласност со EN14988:2006 + A1:2012
Наслонот може да се постави во 3 позиции.
Потпирач за нозе.
Послужавникот може да се прилагоди во 3 позиции и содржи 2 послужавника со држач за чаша.
Цврста преграда штитник помеѓу нозете и безбедносен појас во 5 точки.
Послужавникот може да се прикачи на задниот дел од хранилката.
Голем послужавник за храна кој може да се отстрани и да се постави хранилката на вашата трпезариска маса, со што ќе овозможите вашето дете да ве придружува за време на оброците.
Седиштето може да се постави во 6 позиции по висина
Многу лесно може да се трансформира во удобно ниско столче.
Се склопува исклучително лесно со помош на 2 копчиња од двете страни.
Задните тркалца со кочници гарантираат безбедност.
Навлаката може да се отстрани и да се пере одделно.
Склопена зафаќа многу мал простор.
Пакувањето овозможува заштеда на простор за 48% споредено со обичните столчиња за хранење.
Практично, отстранливо ПВЦ обложено седиште, висинск прилагодливо со 6 позиции, за да можете лесно да го храните бебето
2 делен отстранлив послужавник со 3 позиции за секоја фаза од растот на бебето
Лежечка положба во 3 позиции.
Заштитна лента во 5 позиции
Сертигикат EN 1498
Склопена големина: В: 103см. Ш: 59см. Д: 85см.
Преклопена Големина: В: 94см. Ш: 54см. Д: 40см.
Димензии: В: 66см. Ш: 27,5см. Д: 5105см.
Највисока положба на седиштето: 65см.
Најниска положба на седиштето: 43см.
Највисока позиција на фиоката: 87см.
Најниска позиција на фиоката: 65см.

Спецификации

Бренд
LIBERTA

Тежина и димензии

Тежина
7.14 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
30UVDOG0RH

EAN /   код

EAN /   код
ANAO4QCE1V
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.