Selected image for Лигавче Хаг Ме Розево

Лигавче Хаг Ме Розево

Loco Croco
330ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

ЛИГАВЧЕ ХАГ МЕ РОЗЕВО
• Лигавчињата со посебен дизајн ќе му овозможи на вашето бебе чиста облека при секој оброк .
• Идеални се за користење во секој момент.
• Лесно и брзо се одржуваат .
• За пријатни и забавни оброци на вашите деца .
• Димензии на производот : 40x37 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот : 40x37 cm

Ананас ID

Шифра на производот
U87ORKKYDR

EAN /   код

EAN /   код
ANA8YVC5WB
330ДЕН

Опис на производот

ЛИГАВЧЕ ХАГ МЕ РОЗЕВО
• Лигавчињата со посебен дизајн ќе му овозможи на вашето бебе чиста облека при секој оброк .
• Идеални се за користење во секој момент.
• Лесно и брзо се одржуваат .
• За пријатни и забавни оброци на вашите деца .
• Димензии на производот : 40x37 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Димензии на производот : 40x37 cm

Ананас ID

Шифра на производот
U87ORKKYDR

EAN /   код

EAN /   код
ANA8YVC5WB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.