Selected image for Лигавче Хаг Ме Жолто

Лигавче Хаг Ме Жолто

Loco Croco
330ДЕН

Боја:Жолта

Опис на производот

Лигавче хаг ме жолто
• Лигавчињата со посебен дизајн ќе му овозможи на вашето бебе чиста облмека при секој оброк .
• Идеални се за користење во секој момент.
• Лесно и брзо се одржуваат .
• За пријатни и забавни оброци на вашите деца .
• Димензии на производот : 40x37 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 40x37 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
6HDOR9DHAP

EAN /   код

EAN /   код
ANS2XVCQKZ
330ДЕН

Опис на производот

Лигавче хаг ме жолто
• Лигавчињата со посебен дизајн ќе му овозможи на вашето бебе чиста облмека при секој оброк .
• Идеални се за користење во секој момент.
• Лесно и брзо се одржуваат .
• За пријатни и забавни оброци на вашите деца .
• Димензии на производот : 40x37 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Дименизии: 40x37 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
6HDOR9DHAP

EAN /   код

EAN /   код
ANS2XVCQKZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.