Selected image for Лигавче Hug Me Сино

Лигавче Hug Me Сино

Loco Croco
330ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

Лигавче Hug me сино
• Лигавчињата со посебен дизајн ќе му овозможи на вашето бебе чиста облмека при секој оброк .
• Идеални се за користење во секој момент.
• Лесно и брзо се одржуваат .
• За пријатни и забавни оброци на вашите деца .
• Димензии на производот : 40x37 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Дименизии: 40x37 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
79BORABJGJ

EAN /   код

EAN /   код
ANWOXVCKIU
330ДЕН

Опис на производот

Лигавче Hug me сино
• Лигавчињата со посебен дизајн ќе му овозможи на вашето бебе чиста облмека при секој оброк .
• Идеални се за користење во секој момент.
• Лесно и брзо се одржуваат .
• За пријатни и забавни оброци на вашите деца .
• Димензии на производот : 40x37 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Дименизии: 40x37 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
79BORABJGJ

EAN /   код

EAN /   код
ANWOXVCKIU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.