Selected image for Лигавче Со Држач За Цуцла Сино

Лигавче Со Држач За Цуцла Сино

Loco Croco
230ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

ЛИГАВЧЕ СО ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА ПЛАВО
• Стилски и лесно за употреба може да биде на вратчето на вашето бебе во секое време во текот на денот.
• Димензии на производот: 22x28 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 22x28 cm

Ананас ID

Шифра на производот
PVDORE5301

EAN /   код

EAN /   код
AN0JWVCNTW
230ДЕН

Опис на производот

ЛИГАВЧЕ СО ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА ПЛАВО
• Стилски и лесно за употреба може да биде на вратчето на вашето бебе во секое време во текот на денот.
• Димензии на производот: 22x28 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 22x28 cm

Ананас ID

Шифра на производот
PVDORE5301

EAN /   код

EAN /   код
AN0JWVCNTW
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.