Slike Лигавче со ракави розево
Slike Лигавче со ракави розево

Лигавче со ракави розево

Loco Croco
620ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

ЛИГАВЧЕ СО РАКАВИ РОЗЕВО
• Силиконско лигавче со долги ракави за вашите мали палавковци.
• Лигавчето обезбедува заштита на облМЕКАта и кожата при оброк, материјалот не дозволува пропуштање при што облМЕКАта останува сува.
• Се закопчуваат со лепенка.
• Димензии на производот : 44x42 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
AT4ORBQIBQ

EAN /   код

EAN /   код
ANNQYVCNN1
620ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ЛИГАВЧЕ СО РАКАВИ РОЗЕВО
• Силиконско лигавче со долги ракави за вашите мали палавковци.
• Лигавчето обезбедува заштита на облМЕКАта и кожата при оброк, материјалот не дозволува пропуштање при што облМЕКАта останува сува.
• Се закопчуваат со лепенка.
• Димензии на производот : 44x42 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
AT4ORBQIBQ

EAN /   код

EAN /   код
ANNQYVCNN1
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.