0 thumbnail image for LIONELO Креветче malin grey stone lionelo
1 thumbnail image for LIONELO Креветче malin grey stone lionelo
2 thumbnail image for LIONELO Креветче malin grey stone lionelo
3 thumbnail image for LIONELO Креветче malin grey stone lionelo
Selected image for LIONELO Креветче malin grey stone lionelo
Selected image for LIONELO Креветче malin grey stone lionelo
Selected image for LIONELO Креветче malin grey stone lionelo
Selected image for LIONELO Креветче malin grey stone lionelo

LIONELO Креветче malin grey stone lionelo

ЕНЦИ МЕНЦИ
9.990ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

КРЕВЕТЧЕ MALIN GREY STONE LIONELO
Lionlo Malin е производ кој комбинира три функции: стандардно креветче, кревет за играње и лулашка.
Лесната и стабилна конструкција може да се помести без дополнителен напор.
Благодарение на ова, бебето ќе може да спие и веднаш до вашиот кревет и на тераса или балкон.
Lionlo Malin е погоден за бебиња од раѓање до 9кг (или кога можат да седат без помош). Вклучени се крошна и мрежа против комарци.

Карактеристики
Комплетен сет : играчки - кревет - душек - мрежа за комарци - торба за транспорт
Дозволена тежина : 9кг
Возраст : 0 месеци (од раѓање)
Големина на производот : 62 cm - 90 cm - 107 cm
Земја на регистрација на брендот : Полска

Спецификации

Бренд
LIONELO

Тежина и димензии

Тежина
7.4 kg
Тежина
7.4 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+

Ананас ID

Шифра на производот
NF6Y0I4AWK

EAN /   код

EAN /   код
5903771704090
9.990ДЕН

Опис на производот

КРЕВЕТЧЕ MALIN GREY STONE LIONELO
Lionlo Malin е производ кој комбинира три функции: стандардно креветче, кревет за играње и лулашка.
Лесната и стабилна конструкција може да се помести без дополнителен напор.
Благодарение на ова, бебето ќе може да спие и веднаш до вашиот кревет и на тераса или балкон.
Lionlo Malin е погоден за бебиња од раѓање до 9кг (или кога можат да седат без помош). Вклучени се крошна и мрежа против комарци.

Карактеристики
Комплетен сет : играчки - кревет - душек - мрежа за комарци - торба за транспорт
Дозволена тежина : 9кг
Возраст : 0 месеци (од раѓање)
Големина на производот : 62 cm - 90 cm - 107 cm
Земја на регистрација на брендот : Полска

Спецификации

Бренд
LIONELO

Тежина и димензии

Тежина
7.4 kg
Тежина
7.4 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+

Ананас ID

Шифра на производот
NF6Y0I4AWK

EAN /   код

EAN /   код
5903771704090
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.