0 thumbnail image for LIONELO Релаксатор pascal grey dove lionelo
1 thumbnail image for LIONELO Релаксатор pascal grey dove lionelo
2 thumbnail image for LIONELO Релаксатор pascal grey dove lionelo
Selected image for LIONELO Релаксатор pascal grey dove lionelo
Selected image for LIONELO Релаксатор pascal grey dove lionelo
Selected image for LIONELO Релаксатор pascal grey dove lionelo

LIONELO Релаксатор pascal grey dove lionelo

ЕНЦИ МЕНЦИ
4.590 ДЕНЗаштеда 1.600 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Опис на производот

Релаксаторот Паскал е одличен за забава, релаксирање и спиење. Благодарение на 4 позиции за грбот, бебето може според потребите да се одмара, да игра со интерактивните играчки или да спие.

Може да ја блокирате функцијата за нишање со еден едноставен потег. Има посебен стабилизатор инсталиран на основата. Безбедносен систем од 5 точки кој гарантира сигурност. За целосно уживање и комоција има стабилна позиција на глава со мека перница и потпирачи за глава. Висок квалитет, како и подлога која се пере во машина.

Склопувањето е многу лесно. Не се потребни дополнителни алатки. Нелизгачките подлоги на основата го штитат подот. Како резултат на лесното склопување, овој релаксатор е погоден за патување.

- 4 позиции за грб,

- перница на делот на главата,

- лесно се склопува,

- мелодии,

- се поставува без потреба од дополнителен алат,

- вибрации,

- опција за заклучување на функцијата за нишање,

- подлога која се вади и пере во машина,

- нелизгачки подлоги на основата,

- интерактивни играчки.

- димензии 49 x 80 x 44см (без играчка), 49 x 80 x 83см (со играчка)

- тежина до 9кг

Спецификации

Бренд
LIONELO

Тежина и димензии

Тежина
3.5 kg
Тежина
3.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+

Ананас ID

Шифра на производот
1E6Y0IRT0N

EAN /   код

EAN /   код
5903771702126
4.590 ДЕНЗаштеда 1.600 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Опис на производот

Релаксаторот Паскал е одличен за забава, релаксирање и спиење. Благодарение на 4 позиции за грбот, бебето може според потребите да се одмара, да игра со интерактивните играчки или да спие.

Може да ја блокирате функцијата за нишање со еден едноставен потег. Има посебен стабилизатор инсталиран на основата. Безбедносен систем од 5 точки кој гарантира сигурност. За целосно уживање и комоција има стабилна позиција на глава со мека перница и потпирачи за глава. Висок квалитет, како и подлога која се пере во машина.

Склопувањето е многу лесно. Не се потребни дополнителни алатки. Нелизгачките подлоги на основата го штитат подот. Како резултат на лесното склопување, овој релаксатор е погоден за патување.

- 4 позиции за грб,

- перница на делот на главата,

- лесно се склопува,

- мелодии,

- се поставува без потреба од дополнителен алат,

- вибрации,

- опција за заклучување на функцијата за нишање,

- подлога која се вади и пере во машина,

- нелизгачки подлоги на основата,

- интерактивни играчки.

- димензии 49 x 80 x 44см (без играчка), 49 x 80 x 83см (со играчка)

- тежина до 9кг

Спецификации

Бренд
LIONELO

Тежина и димензии

Тежина
3.5 kg
Тежина
3.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+

Ананас ID

Шифра на производот
1E6Y0IRT0N

EAN /   код

EAN /   код
5903771702126
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.