0 thumbnail image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
1 thumbnail image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
2 thumbnail image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
3 thumbnail image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
4 thumbnail image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
5 thumbnail image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
6 thumbnail image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
7 thumbnail image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
8 thumbnail image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
Selected image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
Selected image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
Selected image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
Selected image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
Selected image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
Selected image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
Selected image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
Selected image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив
Selected image for LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив

LIONELO Релаксатор Pascal Scandi, Сив

ЕНЦИ МЕНЦИ
4.590 ДЕНЗаштеда 1.600 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

РЕЛАКСАТОР PASCAL GREY SCANDI LIONELO
Релаксаторот Паскал е одличен за забава, релаксирање и спиење. Благодарение на 4те позиции за грбот, бебето може да се одмара според потребите, да игра со интерактивните играчки или да спие.
Може да ја блокирате функцијата за нишање со еден едноставен потег.
Има посебен стабилизатор инсталиран на основата.
Безбедносен систем од 5 точки кој гарантира сигурност.
За целосно уживање и комоција има стабилна позиција на глава со мека перница и потпирачи за глава. Високо квалитетен материјал, како и подлога која се пере во машина.
Склопувањето е многу лесно. Не се потребни дополнителни алатки. Нелизгачките подлоги на основата го штитат подот. Како резултат на лесното склопување, овој релаксатор е погоден за патување.

Карактеристики: 
- 4 позиции за грб;
- перница на делот на главата;
- лесно се склопува;
- мелодии;
- се поставува без потреба од дополнителен алат;
- систем на вибрации;
- работи на батерии;
- опција за заклучување на функцијата за нишање;
- подлога која се вади и пере во машина;
- нелизгачки подлоги на основата;
- интерактивни играчки;
- димензии 49 x 80 x 44см (без играчка);
- димензии 49 x 80 x 83см (со играчка);
- максимална тежина до 9кг;

 

Спецификации

Бренд
LIONELO

Тежина и димензии

Тежина
3.6 kg
Тежина
3.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
безбедност
5 точки

Ананас ID

Шифра на производот
XJ6Y0LJ7G5

EAN /   код

EAN /   код
5902581658005
4.590 ДЕНЗаштеда 1.600 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Опис на производот

РЕЛАКСАТОР PASCAL GREY SCANDI LIONELO
Релаксаторот Паскал е одличен за забава, релаксирање и спиење. Благодарение на 4те позиции за грбот, бебето може да се одмара според потребите, да игра со интерактивните играчки или да спие.
Може да ја блокирате функцијата за нишање со еден едноставен потег.
Има посебен стабилизатор инсталиран на основата.
Безбедносен систем од 5 точки кој гарантира сигурност.
За целосно уживање и комоција има стабилна позиција на глава со мека перница и потпирачи за глава. Високо квалитетен материјал, како и подлога која се пере во машина.
Склопувањето е многу лесно. Не се потребни дополнителни алатки. Нелизгачките подлоги на основата го штитат подот. Како резултат на лесното склопување, овој релаксатор е погоден за патување.

Карактеристики: 
- 4 позиции за грб;
- перница на делот на главата;
- лесно се склопува;
- мелодии;
- се поставува без потреба од дополнителен алат;
- систем на вибрации;
- работи на батерии;
- опција за заклучување на функцијата за нишање;
- подлога која се вади и пере во машина;
- нелизгачки подлоги на основата;
- интерактивни играчки;
- димензии 49 x 80 x 44см (без играчка);
- димензии 49 x 80 x 83см (со играчка);
- максимална тежина до 9кг;

 

Спецификации

Бренд
LIONELO

Тежина и димензии

Тежина
3.6 kg
Тежина
3.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
безбедност
5 точки

Ананас ID

Шифра на производот
XJ6Y0LJ7G5

EAN /   код

EAN /   код
5902581658005
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.