Slike LIVING INN Порцелански шолји
Slike LIVING INN Порцелански шолји
Slike LIVING INN Порцелански шолји
Slike LIVING INN Порцелански шолји
Slike LIVING INN Порцелански шолји
Slike LIVING INN Порцелански шолји
Slike LIVING INN Порцелански шолји
Slike LIVING INN Порцелански шолји

LIVING INN Порцелански шолји

Living Inn Skopje
950ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од 6 шолји со тацни 90цц
• Оддржување: машина за садови

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
4N86XF4E5C

EAN /   код

EAN /   код
ANK963XSQD
950ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од 6 шолји со тацни 90цц
• Оддржување: машина за садови

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
4N86XF4E5C

EAN /   код

EAN /   код
ANK963XSQD

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.