Slike LIVING INN Порцелански шолји
Slike LIVING INN Порцелански шолји

LIVING INN Порцелански шолји

Living Inn Skopje
1.550ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од 6 шолји со тацни 200цц
• Оддржување: машина за садови

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BQ86X4G4GV

EAN /   код

EAN /   код
AN3B63XC4B
1.550ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од 6 шолји со тацни 200цц
• Оддржување: машина за садови

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
BQ86X4G4GV

EAN /   код

EAN /   код
AN3B63XC4B

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.