Slike LIVING INN Сет чајници
Slike LIVING INN Сет чајници

LIVING INN Сет чајници

Living Inn Skopje
1.650ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет Чајник 1.2л и 2л
Сетот од чајници е одличен избор за сите љубители на чај и уживањето во традиционални и опуштачки чаеви.
• Изработени се од висококвалитетен материјал, што им обезбедува издржливост и извонредна топлотна стабилност.
• Секој од чајниците има удобна дршка и лесно контролирање на изливањето, што го прави идеален за приготвување и сервирање на чај.
• Овој сет од чајници не само што е функционален, туку и уникатен додаток за вашиот дом и домашната атмосфера.

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
8O329XU8BY

EAN /   код

EAN /   код
ANB9ST8KMD
1.650ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет Чајник 1.2л и 2л
Сетот од чајници е одличен избор за сите љубители на чај и уживањето во традиционални и опуштачки чаеви.
• Изработени се од висококвалитетен материјал, што им обезбедува издржливост и извонредна топлотна стабилност.
• Секој од чајниците има удобна дршка и лесно контролирање на изливањето, што го прави идеален за приготвување и сервирање на чај.
• Овој сет од чајници не само што е функционален, туку и уникатен додаток за вашиот дом и домашната атмосфера.

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
8O329XU8BY

EAN /   код

EAN /   код
ANB9ST8KMD

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.