Slike LIVING INN Сет чаши 6  diamond Rainbow
Slike LIVING INN Сет чаши 6  diamond Rainbow

LIVING INN Сет чаши 6 diamond Rainbow

Living Inn Skopje
450ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од 6 чаши
• 310мл
• Можат да се мијат во машина за садови
• Овој сет од чаши е не само употреблив, туку и украсен детал во вашата домашна атмосфера. Неговиот елегантен изглед и разновидноста во дизајн го прават идеален за секое домаќинство кое ги цени квалитетот и стилот во сервирањето на напитоците.

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
04429AG1DN

EAN /   код

EAN /   код
AN48ST8GZM
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од 6 чаши
• 310мл
• Можат да се мијат во машина за садови
• Овој сет од чаши е не само употреблив, туку и украсен детал во вашата домашна атмосфера. Неговиот елегантен изглед и разновидноста во дизајн го прават идеален за секое домаќинство кое ги цени квалитетот и стилот во сервирањето на напитоците.

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
04429AG1DN

EAN /   код

EAN /   код
AN48ST8GZM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.