Slike LIVING INN Сет чаши 6  Rainbow
Slike LIVING INN Сет чаши 6  Rainbow

LIVING INN Сет чаши 6 Rainbow

Living Inn Skopje
350ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од 6 чаши
• 260мл
• Можат да се мијат во машина за садови
• Овој сет од чаши е не само употреблив, туку и украсен детал во вашата домашна атмосфера. Неговиот елегантен изглед и разновидноста во дизајн го прават идеален за секое домаќинство кое ги цени квалитетот и стилот во сервирањето на напитоците.

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
D2429U5NP6

EAN /   код

EAN /   код
ANJ7ST8J3J
350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од 6 чаши
• 260мл
• Можат да се мијат во машина за садови
• Овој сет од чаши е не само употреблив, туку и украсен детал во вашата домашна атмосфера. Неговиот елегантен изглед и разновидноста во дизајн го прават идеален за секое домаќинство кое ги цени квалитетот и стилот во сервирањето на напитоците.

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
D2429U5NP6

EAN /   код

EAN /   код
ANJ7ST8J3J

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.