Slike LIVING INN Сет чаши  6
Slike LIVING INN Сет чаши  6

LIVING INN Сет чаши 6

Living Inn Skopje
450ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од 6 чаши
• 310мл
• Можат да се мијат во машина за садови
• Овој сет од чаши е не само употреблив, туку и украсен детал во вашата домашна атмосфера. Неговиот елегантен изглед и разновидноста во дизајн го прават идеален за секое домаќинство кое ги цени квалитетот и стилот во сервирањето на напитоците.

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
QN329FSZ80

EAN /   код

EAN /   код
ANT7ST8NUV
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од 6 чаши
• 310мл
• Можат да се мијат во машина за садови
• Овој сет од чаши е не само употреблив, туку и украсен детал во вашата домашна атмосфера. Неговиот елегантен изглед и разновидноста во дизајн го прават идеален за секое домаќинство кое ги цени квалитетот и стилот во сервирањето на напитоците.

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
QN329FSZ80

EAN /   код

EAN /   код
ANT7ST8NUV

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.