Slike LIVING INN Сет тенџериња 7
Slike LIVING INN Сет тенџериња 7

LIVING INN Сет тенџериња 7

Living Inn Skopje
3.450ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од седум тенџериња
• 20,22,24 цм+тава 24 цм
• Црно - бел гранит
• Сетот од тенџериња е неизоставен дел од опремата во секоја кујна, истовремено функционален и декоративен.
• Сетот од тенџериња претставува комплет од кујнски садови, совршено изработени за различни кулинарски потреби.
• Овој комплет од тенџериња се издвојува со својата висококвалитетна изработка и стилски дизајн.
• Секое тенџере во овој сет е изработен од издржлив материјал, што гарантира долготрајност и извонредни кулинарски резултати.
• Сетот вклучува тенџериња во различни големини, што овозможува приготвување на разни јадења.

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VO329JSPFW

EAN /   код

EAN /   код
ANL6ST88OM
3.450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од седум тенџериња
• 20,22,24 цм+тава 24 цм
• Црно - бел гранит
• Сетот од тенџериња е неизоставен дел од опремата во секоја кујна, истовремено функционален и декоративен.
• Сетот од тенџериња претставува комплет од кујнски садови, совршено изработени за различни кулинарски потреби.
• Овој комплет од тенџериња се издвојува со својата висококвалитетна изработка и стилски дизајн.
• Секое тенџере во овој сет е изработен од издржлив материјал, што гарантира долготрајност и извонредни кулинарски резултати.
• Сетот вклучува тенџериња во различни големини, што овозможува приготвување на разни јадења.

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VO329JSPFW

EAN /   код

EAN /   код
ANL6ST88OM

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.