Selected image for LIVSANE Апарат за притисок

LIVSANE Апарат за притисок

2.350ДЕН

Опис на производот

Сигурно, брзо и лесно го мери крвниот притисок
LCD со големи размери го олеснува читањето на мерењата итн., исто така, за „постарите“ луѓе
Вкл. манжетна за обемот на надлактицата од 22-32cm
Откривање на завиткување манжетни
Индикатор IHB (неправилно чукање на срцето).
Откривање на движење на телото
60 мерна меморија
Приказ на просечна вредност од последните 3 мерења
Интелигентна притискање
Приказ на време и датум
Може да се користи со батерии

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Тежина и димензии

Тежина
0.39 kg

Ананас ID

Шифра на производот
BPV6XLFU91

EAN /   код

EAN /   код
4062981003032
2.350ДЕН

Опис на производот

Сигурно, брзо и лесно го мери крвниот притисок
LCD со големи размери го олеснува читањето на мерењата итн., исто така, за „постарите“ луѓе
Вкл. манжетна за обемот на надлактицата од 22-32cm
Откривање на завиткување манжетни
Индикатор IHB (неправилно чукање на срцето).
Откривање на движење на телото
60 мерна меморија
Приказ на просечна вредност од последните 3 мерења
Интелигентна притискање
Приказ на време и датум
Може да се користи со батерии

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Тежина и димензии

Тежина
0.39 kg

Ананас ID

Шифра на производот
BPV6XLFU91

EAN /   код

EAN /   код
4062981003032
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.