Selected image for LIVSANE D3 4000 iu капсули x 30

LIVSANE D3 4000 iu капсули x 30

195ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Витаминот Д3 4000 го снабдува организмот со висока доза на витамин Д3 и е достапен во големина од 30 капсули и 60 капсули. Витаминот Д има клучна улога за здравјето на човечкото тело. Тој е вклучен во илјадници процеси на регулација во човечките соматски клетки. Затоа, недостатокот на витамин Д монументално го зголемува ризикот од болести – особено во зима, кога сонцето во северниот регион на земјата е премногу ниско за да го обезбеди потребното УВ зрачење.
Земете 1 капсула дневно неизџвакана со доволна количина течност. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не се замена за урамнотежена и разновидна исхрана и здрав начин на живеење.

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
JVZRPZHRI5

EAN /   код

EAN /   код
4062981003322
195ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Витаминот Д3 4000 го снабдува организмот со висока доза на витамин Д3 и е достапен во големина од 30 капсули и 60 капсули. Витаминот Д има клучна улога за здравјето на човечкото тело. Тој е вклучен во илјадници процеси на регулација во човечките соматски клетки. Затоа, недостатокот на витамин Д монументално го зголемува ризикот од болести – особено во зима, кога сонцето во северниот регион на земјата е премногу ниско за да го обезбеди потребното УВ зрачење.
Земете 1 капсула дневно неизџвакана со доволна количина течност. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не се замена за урамнотежена и разновидна исхрана и здрав начин на живеење.

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
JVZRPZHRI5

EAN /   код

EAN /   код
4062981003322
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.