Selected image for LIVSANE Лактаза таблети , 100 парчиња

LIVSANE Лактаза таблети , 100 парчиња

390ДЕН

Опис на производот

За подобрување на варење на лактоза во случај на нетолеранција на лактоза Таблета 3500 FCC единици.
Ензимот лактаза го подобрува варењето на лактоза кај луѓе кои имаат тешкотии при варењето на лактозата. Без глутен.
Препорака: Земете две таблети со течност за време или пред секој оброк кој содржи лактоза.
Пакување: 100 мини – таблет

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EHV6X3JLVP

EAN /   код

EAN /   код
4059793000328
390ДЕН

Опис на производот

За подобрување на варење на лактоза во случај на нетолеранција на лактоза Таблета 3500 FCC единици.
Ензимот лактаза го подобрува варењето на лактоза кај луѓе кои имаат тешкотии при варењето на лактозата. Без глутен.
Препорака: Земете две таблети со течност за време или пред секој оброк кој содржи лактоза.
Пакување: 100 мини – таблет

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EHV6X3JLVP

EAN /   код

EAN /   код
4059793000328
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.