Slike LIVSANE Магнезиум шумливи таблети/20
Slike LIVSANE Магнезиум шумливи таблети/20

LIVSANE Магнезиум шумливи таблети/20

Anni Farm
95ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
МК LIVSANE Магнезиум со вкус на црна рибизла 20 шумливи таблети ДОДАТОК НА ИСХРАНА СО МАГНЕЗИУМ И ЗАСЛАДУВАЧИ Без глутен и лактоза. Не содржи состојки од животинско потекло и без дополнителни шеќери. Состојки: Закиселувач: лимонска киселина, регулатор на киселост: натриум хидроген карбонат, магнезиум карбонат, средство за полнење: сорбитол, арома, цвекло во прав, засладувач: натриум цикламат, сахарин-натриум, боја: рибофлавин. Да се чува на места недостапни за деца. Да се чува на суво место, до 25°С. Чувајте го пакувањето добро затворено. Препорака: Испијте една таблета растворена во чаша вода (200ml) два пати на ден. Препорачаната дневна доза не смее да се надминува. Додатоците во исхрана не треба да се употребуваат како замена за балансирана и разновидна исхрана. Состав:
на 2 таблети % ПДВ
Магнезиум 375 mg 100*ПДВ- Препорачан дневен внес Пакување: 20 шумливи таблети Нето тежина: 82 g Употребливо до/серија: обележано на пакувањето Произведено во Германија од: Sanotact GmbH, Hessenweg 10, 48157 Munster, Германија

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
22FNUJ1V0A

EAN /   код

EAN /   код
4059793000625
95ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
МК LIVSANE Магнезиум со вкус на црна рибизла 20 шумливи таблети ДОДАТОК НА ИСХРАНА СО МАГНЕЗИУМ И ЗАСЛАДУВАЧИ Без глутен и лактоза. Не содржи состојки од животинско потекло и без дополнителни шеќери. Состојки: Закиселувач: лимонска киселина, регулатор на киселост: натриум хидроген карбонат, магнезиум карбонат, средство за полнење: сорбитол, арома, цвекло во прав, засладувач: натриум цикламат, сахарин-натриум, боја: рибофлавин. Да се чува на места недостапни за деца. Да се чува на суво место, до 25°С. Чувајте го пакувањето добро затворено. Препорака: Испијте една таблета растворена во чаша вода (200ml) два пати на ден. Препорачаната дневна доза не смее да се надминува. Додатоците во исхрана не треба да се употребуваат како замена за балансирана и разновидна исхрана. Состав:
на 2 таблети % ПДВ
Магнезиум 375 mg 100*ПДВ- Препорачан дневен внес Пакување: 20 шумливи таблети Нето тежина: 82 g Употребливо до/серија: обележано на пакувањето Произведено во Германија од: Sanotact GmbH, Hessenweg 10, 48157 Munster, Германија

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
22FNUJ1V0A

EAN /   код

EAN /   код
4059793000625
Понуди од други продавачи за истиот производ
LIVSANE Магнезиум шумливи таблети/20
LIVSANE Магнезиум шумливи таблети/20
95ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
LIVSANE Магнезиум шумливи таблети/20
LIVSANE Магнезиум шумливи таблети/20
95ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.