Slike LIVSANE Slim shake со вкус на чоколадо
Slike LIVSANE Slim shake со вкус на чоколадо

LIVSANE Slim shake со вкус на чоколадо

Anni Farm
672ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
LIVSANE – Slim Shake со вкус на чоколадо - за подготовка на оброк за контрола на телесна тежина

*Наменет за:

- Лица кои се на диета за слабеење

- Лица кои се грижат за одржување на нормална телесна тежина

- Лица кои во текот на денот не успеваат да внесат доволно хранливи материи со оброците

- Лица на диета со намален внес на протеини, за одржување на мускулната маса и густина на коски

Slim Shake содржи протеини од соја и сурутка, засладувач сукралоза и растворлив пченкарен декстрин кои помагаат во регулација на гликемија, намалување на лошиот LDL- холестерол во крвта и дава чувство на ситост. Декстринот допринесува за развој и регенерација на нормалната цревна микрофлора и го подобрува варењето.

Содржи масло од соја, како извор на Омега 3-масни киселини

Содржи комбинација на витамини A, C, D. E, K1, витамини од Б комплексот и 11 минерали

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
MF8MUADT9D

EAN /   код

EAN /   код
4059793000427
672ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
LIVSANE – Slim Shake со вкус на чоколадо - за подготовка на оброк за контрола на телесна тежина

*Наменет за:

- Лица кои се на диета за слабеење

- Лица кои се грижат за одржување на нормална телесна тежина

- Лица кои во текот на денот не успеваат да внесат доволно хранливи материи со оброците

- Лица на диета со намален внес на протеини, за одржување на мускулната маса и густина на коски

Slim Shake содржи протеини од соја и сурутка, засладувач сукралоза и растворлив пченкарен декстрин кои помагаат во регулација на гликемија, намалување на лошиот LDL- холестерол во крвта и дава чувство на ситост. Декстринот допринесува за развој и регенерација на нормалната цревна микрофлора и го подобрува варењето.

Содржи масло од соја, како извор на Омега 3-масни киселини

Содржи комбинација на витамини A, C, D. E, K1, витамини од Б комплексот и 11 минерали

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
MF8MUADT9D

EAN /   код

EAN /   код
4059793000427
Понуди од други продавачи за истиот производ
LIVSANE Slim shake со вкус на чоколадо
LIVSANE Slim shake со вкус на чоколадо
840ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин
Понуди од други продавачи за истиот производ
LIVSANE Slim shake со вкус на чоколадо
LIVSANE Slim shake со вкус на чоколадо
840ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.