Selected image for LIVSANE Вата , 100 g

LIVSANE Вата , 100 g

96ДЕН

Опис на производот

LISVANE ВАТА е мека и практична, со висока апсорпција.

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Ананас ID

Шифра на производот
47W6XO05VU

EAN /   код

EAN /   код
4059793001868
96ДЕН

Опис на производот

LISVANE ВАТА е мека и практична, со висока апсорпција.

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Ананас ID

Шифра на производот
47W6XO05VU

EAN /   код

EAN /   код
4059793001868
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.