Slike LIVSANE Витамин ц 500mg depot таблети х30
Slike LIVSANE Витамин ц 500mg depot таблети х30

LIVSANE Витамин ц 500mg depot таблети х30

Anni Farm
345ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Витамин Ц 500 мг депо - го снабдува телото со висока доза на витамин Ц во период од неколку часови.

Витамин Ц придонесува за одржување на нормалната функција на имунолошкиот систем, исто така за време

и после интензивна физичка вежба, за нормален енергетски метаболизам и за намалување на заморот и исцрпеноста.

Витамин Ц придонесува за нормална психолошка функција.

Во една капсула (% NRV*)
Витамин Ц 500 mg (625)
*NRV – нутритивна референтна вредност


Карактеристики

- Го подржува имунолошкиот систем

- Високо дозиран витамин Ц со долгорочен ефект

- Без глутен

- Без лактоза

- Погоден за вегетаријанци

Препорачана целна група

- Луѓе со дефицит на витамин Ц

- За подршка на имуниот систем

Препорачана дневна доза

- Земајте по една капсула на ден со доволно течност

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
IE7MUPE6M6

EAN /   код

EAN /   код
4062981007955
345ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Витамин Ц 500 мг депо - го снабдува телото со висока доза на витамин Ц во период од неколку часови.

Витамин Ц придонесува за одржување на нормалната функција на имунолошкиот систем, исто така за време

и после интензивна физичка вежба, за нормален енергетски метаболизам и за намалување на заморот и исцрпеноста.

Витамин Ц придонесува за нормална психолошка функција.

Во една капсула (% NRV*)
Витамин Ц 500 mg (625)
*NRV – нутритивна референтна вредност


Карактеристики

- Го подржува имунолошкиот систем

- Високо дозиран витамин Ц со долгорочен ефект

- Без глутен

- Без лактоза

- Погоден за вегетаријанци

Препорачана целна група

- Луѓе со дефицит на витамин Ц

- За подршка на имуниот систем

Препорачана дневна доза

- Земајте по една капсула на ден со доволно течност

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
IE7MUPE6M6

EAN /   код

EAN /   код
4062981007955
Понуди од други продавачи за истиот производ
LIVSANE Витамин ц 500mg depot таблети х30
LIVSANE Витамин ц 500mg depot таблети х30
330ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
LIVSANE Витамин ц 500mg depot таблети х30
LIVSANE Витамин ц 500mg depot таблети х30
330ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.