Selected image for LIVSANE Влажни марамици за бебе , 80 парчиња

LIVSANE Влажни марамици за бебе , 80 парчиња

130ДЕН

Опис на производот

LIVSANE Сензитивни влажни марамици за бебе
Идеални за секојдневно чистење и нега особено за осетлива кожа кај бебиња.
Содржат пантенол кој ја смирува кожата и помага во одржување на природниот баланс.
Без парфеми, pH неутрален. Толеранцијата на кожа е дерматолошки потврдена.
Затворете го пакувањето веднаш по употреба како би се спречило сушењето на марамиците.
Произведено во Германија. Увезено од ЕУ.

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Ананас ID

Шифра на производот
Y5W6X9LNWB

EAN /   код

EAN /   код
4059793000991
130ДЕН

Опис на производот

LIVSANE Сензитивни влажни марамици за бебе
Идеални за секојдневно чистење и нега особено за осетлива кожа кај бебиња.
Содржат пантенол кој ја смирува кожата и помага во одржување на природниот баланс.
Без парфеми, pH неутрален. Толеранцијата на кожа е дерматолошки потврдена.
Затворете го пакувањето веднаш по употреба како би се спречило сушењето на марамиците.
Произведено во Германија. Увезено од ЕУ.

Спецификации

Бренд
LIVSANE

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Ананас ID

Шифра на производот
Y5W6X9LNWB

EAN /   код

EAN /   код
4059793000991
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.