Selected image for LOBELLO Baby бисквити banana 6m+

LOBELLO Baby бисквити banana 6m+

165ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Препорачана возраст – од 6 месеци. Интегрални бебешки бисквити со вкус на банана. Не содржат мед, јајце, соја, млеко. Начин на употреба: додадете неколку бисквити во течноста што бебето вообичаено ја консумира (зовриена вода, чајче, АД или мајчино млеко) или во овошната кашичка и добро промешајте рачно или со блендер додека не се добие хомогена смеса. Кога бебето ќе почне да јаде само, можете да му дадете Lo Bello бисквитче директно од пакувањето, тие брзо се топат и се погодни за држење во малите бебешки рачиња.

Спецификации

Бренд
LOBELLO

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Ананас ID

Шифра на производот
QW0SPBE15W

EAN /   код

EAN /   код
8008533540422
165ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Препорачана возраст – од 6 месеци. Интегрални бебешки бисквити со вкус на банана. Не содржат мед, јајце, соја, млеко. Начин на употреба: додадете неколку бисквити во течноста што бебето вообичаено ја консумира (зовриена вода, чајче, АД или мајчино млеко) или во овошната кашичка и добро промешајте рачно или со блендер додека не се добие хомогена смеса. Кога бебето ќе почне да јаде само, можете да му дадете Lo Bello бисквитче директно од пакувањето, тие брзо се топат и се погодни за држење во малите бебешки рачиња.

Спецификации

Бренд
LOBELLO

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Ананас ID

Шифра на производот
QW0SPBE15W

EAN /   код

EAN /   код
8008533540422
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.