Slike LOCO CROCO Автобус фризерски сет
Slike LOCO CROCO Автобус фризерски сет

LOCO CROCO Автобус фризерски сет

Loco Croco
650ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

• Совршен почетен комплет за девојчиња за експериментирање и креативност со нивниот стил.
• Овој козметички сет им помага на девојчињата да ја изразат својата имагинација.
• Сет играчка со висока симулација споредлив со реални производи.
• Ги вклучува и најважните работи за совршен изглед.
• Производот е наменет за деца над 3 години.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
QD1NJ94DUF

EAN /   код

EAN /   код
ANN1E9IHD4
650ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Совршен почетен комплет за девојчиња за експериментирање и креативност со нивниот стил.
• Овој козметички сет им помага на девојчињата да ја изразат својата имагинација.
• Сет играчка со висока симулација споредлив со реални производи.
• Ги вклучува и најважните работи за совршен изглед.
• Производот е наменет за деца над 3 години.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
QD1NJ94DUF

EAN /   код

EAN /   код
ANN1E9IHD4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.