Selected image for LOCO CROCO Лизгалка Тиркиз

LOCO CROCO Лизгалка Тиркиз

2.490ДЕН

Опис на производот

• Детската лизгалка е совршена за часови забава и активност.
• Можност за употреба дома и надвор.
• Издржлива и безбедна конструкција, лесна за монтирање и одржување.
• Мазна површина за лизгање и заштита од повреди.
• Димензии на производот: 125x65x40 см.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Ананас ID

Шифра на производот
H4JPFR95YV

EAN /   код

EAN /   код
ANWKXIFR88
2.490ДЕН

Опис на производот

• Детската лизгалка е совршена за часови забава и активност.
• Можност за употреба дома и надвор.
• Издржлива и безбедна конструкција, лесна за монтирање и одржување.
• Мазна површина за лизгање и заштита од повреди.
• Димензии на производот: 125x65x40 см.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Ананас ID

Шифра на производот
H4JPFR95YV

EAN /   код

EAN /   код
ANWKXIFR88
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.