0 thumbnail image for LODY BABY MONTHLY PACK  Пелени 5 јуниор, 11-25 кг. (138 пелени)
1 thumbnail image for LODY BABY MONTHLY PACK  Пелени 5 јуниор, 11-25 кг. (138 пелени)
2 thumbnail image for LODY BABY MONTHLY PACK  Пелени 5 јуниор, 11-25 кг. (138 пелени)
3 thumbnail image for LODY BABY MONTHLY PACK  Пелени 5 јуниор, 11-25 кг. (138 пелени)
Selected image for LODY BABY MONTHLY PACK  Пелени 5 јуниор, 11-25 кг. (138 пелени)
Selected image for LODY BABY MONTHLY PACK  Пелени 5 јуниор, 11-25 кг. (138 пелени)
Selected image for LODY BABY MONTHLY PACK  Пелени 5 јуниор, 11-25 кг. (138 пелени)
Selected image for LODY BABY MONTHLY PACK  Пелени 5 јуниор, 11-25 кг. (138 пелени)

LODY BABY MONTHLY PACK Пелени 5 јуниор, 11-25 кг. (138 пелени)

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
1.767 ДЕНЗаштеда 208 ДЕН
1.559ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Произведени со користење на најнова технологија, не ја иритираат кожата на вашето бебе.
Се произведува во согласност со чувствителната кожа на бебињата.
Можете безбедно да го користите.

•Хипоалергени.
•Најнова технологија - со воздушни канали.
•Флексибилни еластични ленти.
•Највисока оценка од германската ДЕРМАТЕСТ.

Спецификации

Бренд
LODY

Тежина и димензии

Тежина
1.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
B9M0PVJRPT

EAN /   код

EAN /   код
ANK0MAHKS8
1.767 ДЕНЗаштеда 208 ДЕН
1.559ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Произведени со користење на најнова технологија, не ја иритираат кожата на вашето бебе.
Се произведува во согласност со чувствителната кожа на бебињата.
Можете безбедно да го користите.

•Хипоалергени.
•Најнова технологија - со воздушни канали.
•Флексибилни еластични ленти.
•Највисока оценка од германската ДЕРМАТЕСТ.

Спецификации

Бренд
LODY

Тежина и димензии

Тежина
1.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
B9M0PVJRPT

EAN /   код

EAN /   код
ANK0MAHKS8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.