Slike LOGITECH Слушалки со микрофон Стерео слушалки H390
Slike LOGITECH Слушалки со микрофон Стерео слушалки H390
Slike LOGITECH Слушалки со микрофон Стерео слушалки H390
Slike LOGITECH Слушалки со микрофон Стерео слушалки H390
Slike LOGITECH Слушалки со микрофон Стерео слушалки H390
Slike LOGITECH Слушалки со микрофон Стерео слушалки H390
Slike LOGITECH Слушалки со микрофон Стерео слушалки H390
Slike LOGITECH Слушалки со микрофон Стерео слушалки H390

LOGITECH Слушалки со микрофон Стерео слушалки H390

Нексио
2.680ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Тип: слушалки со микрофон
Стил на носење: Над глава
Систем: 2.0 (Стерео)
Тип на поврзување: Жичен
Поврзување: USB тип A
Фреквентен опсег на слушалки: 20Hz - 20kHz
Фреквентен опсег на микрофон: 100Hz - 10kHz

Спецификации

Бренд
Logitech

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
Dužina kabla [m]:2.4; Tip slušalica:Slušalice sa mikrofonom; Frekvencija slušalica:20Hz - 20kHz; Način nošenja:Preko ušiju; Frekvencija mikrofona (Hz):100Hz - 10kHz; USB povezivost:Da; Materijal:Plastika, Aluminijum;
Земја на потекло
Кина

Ананас ID

Шифра на производот
WC4C7O0129

EAN /   код

EAN /   код
5099206030015
2.680ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тип: слушалки со микрофон
Стил на носење: Над глава
Систем: 2.0 (Стерео)
Тип на поврзување: Жичен
Поврзување: USB тип A
Фреквентен опсег на слушалки: 20Hz - 20kHz
Фреквентен опсег на микрофон: 100Hz - 10kHz

Спецификации

Бренд
Logitech

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
Dužina kabla [m]:2.4; Tip slušalica:Slušalice sa mikrofonom; Frekvencija slušalica:20Hz - 20kHz; Način nošenja:Preko ušiju; Frekvencija mikrofona (Hz):100Hz - 10kHz; USB povezivost:Da; Materijal:Plastika, Aluminijum;
Земја на потекло
Кина

Ананас ID

Шифра на производот
WC4C7O0129

EAN /   код

EAN /   код
5099206030015

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.