0 thumbnail image for Лого за машки патики KAPPA 280017Icem Mangan II Ice M White
1 thumbnail image for Лого за машки патики KAPPA 280017Icem Mangan II Ice M White
2 thumbnail image for Лого за машки патики KAPPA 280017Icem Mangan II Ice M White
3 thumbnail image for Лого за машки патики KAPPA 280017Icem Mangan II Ice M White
4 thumbnail image for Лого за машки патики KAPPA 280017Icem Mangan II Ice M White
5 thumbnail image for Лого за машки патики KAPPA 280017Icem Mangan II Ice M White
Selected image for Лого за машки патики KAPPA 280017Icem Mangan II Ice M White
Selected image for Лого за машки патики KAPPA 280017Icem Mangan II Ice M White
Selected image for Лого за машки патики KAPPA 280017Icem Mangan II Ice M White
Selected image for Лого за машки патики KAPPA 280017Icem Mangan II Ice M White
Selected image for Лого за машки патики KAPPA 280017Icem Mangan II Ice M White
Selected image for Лого за машки патики KAPPA 280017Icem Mangan II Ice M White

Лого за машки патики KAPPA 280017Icem Mangan II Ice M White

D Sport
2.499 ДЕНЗаштеда 1.499 ДЕН
1.000ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

TDB-Lifestyle ниски патики за девојки

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
25

Ананас ID

Шифра на производот
240QVQDFQ0

EAN /   код

EAN /   код
4066585101149
2.499 ДЕНЗаштеда 1.499 ДЕН
1.000ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

TDB-Lifestyle ниски патики за девојки

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
25

Ананас ID

Шифра на производот
240QVQDFQ0

EAN /   код

EAN /   код
4066585101149
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.