Slike LOONEY TUNES Daffy’s Vanilla 10 | Dolce Gusto
Slike LOONEY TUNES Daffy’s Vanilla 10 | Dolce Gusto

LOONEY TUNES Daffy’s Vanilla 10 | Dolce Gusto

E-Horeca
330ДЕН

Боја:Кафе

Информации за испорака

Опис на производот

Сакате да пробате нешто ново со вашата Dolce Gusto машина? Daffy Duck има нешто во што може да уживате! Неодолив сладок пијалок со вкус на ванила. Одлична алтернатива за чоколадно млеко или кафе. Секоја кутија има 10 компатибилни капсули за вашиот Dolce Gusto кафемат. Идеален пијалок за сите возрасти! Број на капсули: 10

Спецификации

Бренд
DOLCE GUSTO

Технички детали

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
S18X0KHSJE

EAN /   код

EAN /   код
AN2UIN2NJF
330ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Сакате да пробате нешто ново со вашата Dolce Gusto машина? Daffy Duck има нешто во што може да уживате! Неодолив сладок пијалок со вкус на ванила. Одлична алтернатива за чоколадно млеко или кафе. Секоја кутија има 10 компатибилни капсули за вашиот Dolce Gusto кафемат. Идеален пијалок за сите возрасти! Број на капсули: 10

Спецификации

Бренд
DOLCE GUSTO

Технички детали

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
S18X0KHSJE

EAN /   код

EAN /   код
AN2UIN2NJF
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.