Slike Лосион за тело NEUTROGENA Intese Repair 250мл
Slike Лосион за тело NEUTROGENA Intese Repair 250мл

Лосион за тело NEUTROGENA Intese Repair 250мл

Anni Farm
275ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Неутрогена Норвешка Формула Интензивна поправка CICA Лосион за тело за многу сува и испукана кожа. Оваа норвешка формула со пантенол и алантоин е клинички докажано дека делува како смирувачка, интензивно хидратантна обвивка, помагајќи да се обнови и заштити дури и најсувата кожа од првото нанесување. Уште од првата употреба, имате неверојатно чувство на олеснување и удобност. Со секојдневна употреба, кожата станува посилна, поотпорна на сушење, значително помека, помазна и поздрав изглед. Неговата немрсна текстура лесно се апсорбира, па можете да се облечете веднаш по нанесувањето. Развиено со дерматолози.

• За најдобри резултати: Нанесете еднаш или двапати дневно после капење или туширање. Посебно негувајте ги и масирајте многу суви делови од телото (нозе, колена, лакти.).

Спецификации

Бренд
Neutrogena

Карактеристики

Пол
Женски
Волумен
250 ml
Погоден за сите типови кожа
За сите типови на кожа
Ефект за нега на кожата
Jača koža, otpornija na isušvanje, primetno mekša, glatkija i zdravijeg izgleda.
Без суровост
Не
Состојки
Аква, циклохексасилоксан, глицерин, диметикон, изоцетил стеароил стеарат, парафин ликвидум, олеински/линолеински/линоленски полиглицериди, сквалан, цетил алкохол, путер бутироспермум парки, PEG-100 стеароил стеарат, панцерилолатолат, алалицериди кристалина, циклопентасилоксан, Парафин, натриум полиакрилат, токоферил ацетат, феноксиетанол, метилпарабен, пропилпарабен, парфем.

Ананас ID

Шифра на производот
OZY5CU1L62

EAN /   код

EAN /   код
3574661182001
275ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Неутрогена Норвешка Формула Интензивна поправка CICA Лосион за тело за многу сува и испукана кожа. Оваа норвешка формула со пантенол и алантоин е клинички докажано дека делува како смирувачка, интензивно хидратантна обвивка, помагајќи да се обнови и заштити дури и најсувата кожа од првото нанесување. Уште од првата употреба, имате неверојатно чувство на олеснување и удобност. Со секојдневна употреба, кожата станува посилна, поотпорна на сушење, значително помека, помазна и поздрав изглед. Неговата немрсна текстура лесно се апсорбира, па можете да се облечете веднаш по нанесувањето. Развиено со дерматолози.

• За најдобри резултати: Нанесете еднаш или двапати дневно после капење или туширање. Посебно негувајте ги и масирајте многу суви делови од телото (нозе, колена, лакти.).

Спецификации

Бренд
Neutrogena

Карактеристики

Пол
Женски
Волумен
250 ml
Погоден за сите типови кожа
За сите типови на кожа
Ефект за нега на кожата
Jača koža, otpornija na isušvanje, primetno mekša, glatkija i zdravijeg izgleda.
Без суровост
Не
Состојки
Аква, циклохексасилоксан, глицерин, диметикон, изоцетил стеароил стеарат, парафин ликвидум, олеински/линолеински/линоленски полиглицериди, сквалан, цетил алкохол, путер бутироспермум парки, PEG-100 стеароил стеарат, панцерилолатолат, алалицериди кристалина, циклопентасилоксан, Парафин, натриум полиакрилат, токоферил ацетат, феноксиетанол, метилпарабен, пропилпарабен, парфем.

Ананас ID

Шифра на производот
OZY5CU1L62

EAN /   код

EAN /   код
3574661182001
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.